Itse päätän ketä rakastan, et se tule koskaan olemaan sinä. Anna meidän elää elämäämme.
Säälin sinua mies!
-nainen-
14313
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tee tahtosi, varsinkin mikäli et ole Elina!
Yhteyttä joten saat olla rauhassa
Jaa sulla on joku vipu jossa on ON/OFF asetus rakkaudelle. Ja saa valita vielä kohteenkin. Mistä niitä saa?
Mä säälin teitä enemmä ku ketään koskaaan aigaisemmi. Määä sääälinnn!
Mitä säälittävää siinä on jos toinen tunteensa tunnustaa?
Eihän sen pitäis sua hetkauttaa. Tais pienen tunnekuohun kuitenkin aiheuttaa ku tänne asti tulit purkautumaan ;)
Minä en siihen väliin tulisi, vaikka miten pyytäisit.
Ihana viesti oikeasti. Olispa mulle. Itse tykkään kun joku säälii mua. Kiero ihminen kun olen niin saan siitä nautintoa. Säälihän on tosiaan sairautta. Se kertoo vaan kuinka sairas ihminen toinen on. Piiloilkeä ihminen. :)
Itse et voi päättää, koska olet rakastunut minuun. Miksi muuten vaivauduit kirjoittamaan tällaisen aggressiivisen aloituksen?
Trolli kenties ? Negaviestit saa huomioo
Been there done this. Yks eksä oli pitkään kaihertanu mun mieltä ja kun oli itse muhun yhteydessä, niin päätinpä avautua ajatuksistani ja katsoa josko natsais. Hirvee ryöppy tuli niskaan ja oli kuulemma varattu. Heitin vähän bensaa vielä liekkiin ja pyysin sitten jättämään rauhaan kun ei kerran kiinnosta. Ihana, mutta vähän vuoristoratainen nainen oli hän :D
Ei voi olla totta, mut kait se on.
Sama tilanne kuin ap:lla. Ei vois vähempää kiinnostaa koko mies. Kai sekin kertoo jo jotain, et pitäisin yhteyttä.
Onnea valitsemallasi tiellä, voi olla kivinen polku.
Sinun toimintasi on paljon säälittävämpää. Eläisit sitä elämääsi, etkä roikkuisi palstalla.
Älä ikinä, ikinä, ikinä kuvittele. Että minä ripustautuisin sinuun. Saakutin tollo säkin.