- sinisistä silmistä
- kutittavasta sängestä
- luotettavasta luonteesta
- suloisesta hymystä
- isoista, lämpimistä käsistä
- suojelunhalusta
Siitä on hyvä mies tehty :)
Kultaseni, tämä oli sinulle
- kutittavasta sängestä
- luotettavasta luonteesta
- suloisesta hymystä
- isoista, lämpimistä käsistä
- suojelunhalusta
Siitä on hyvä mies tehty :)
Kultaseni, tämä oli sinulle
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ja vastuttamattomasta intohimosya joka säilyy vuodesta toiseen.
Myös intohimosta, totta :). Järki ja tunteet-palstalle, koska samassa miehessä viihtyy molemmat puolet.
Jos etsit miestä nykymaailmanrakkaudella, niin minä en ole sitä.
Et tietenkään ole, sillä et ole hän. Hän ei aikaansa kuluta näillä hömppäpalstoilla :)
Sori, mutta tuo luotettava miehesi on epäluotettava.. minuakin petti kuten muita aiempiaan.. nyt on sinun vuorosi luulla, että miehet olisivat muka luotettavia.. noooh, elämä opettaa ;)
Mistä sait tunnisteet?Neljävuotta palstaa seuranneena,vaa Sveetin ja nallen tiedä ketä ovat ja senkin saanut tietää irl.
No olipas viesti. Terkkuja sulle mimmi sinne toiselle puolelle ruutua.
nyt satuin lukemaan..mutta kun olisikin minulle skriivattu tuo aloitus..otettu olisin..
M**** kiitos tule ja jää luokseni, olet ansainnut sen, minkä olen sinulle luvannut.
Mut hei näinhän se menee et sinä nainen saat miehen loistamaan olemalla nainen joka mahdollistaa sen. Sanotaanko vaikka sitten kuin ravitseva multa joka kasvattaa kauneimmat kukat.
Määkin suojelisin naista joka mua noin arvostaisi, raivokkaasti!
viinasta kyllästety mies on hyva
Niin, tämä viesti on miehelle, joka kulkenut rinnallani monen monta vuotta, johon voin aina luottaa, että on olemassa minua varten, vaikka ei mikään ruuneberg sanallisesti olekaan.
Näihin sanoihin on hyvä jättää nämä sivustot kokonaan. Toivottavasti kaipaajat löytävät rinnalleen hyvän ihmisen, joka tuo parhaat puolenne esille :).
Hieno viesti.
yhdyn samaan ,just siitä
Autoa ajaessani kuulin tuon Jari Sillanpään uuden kipaleen: sinä ansaitset kultaa. Mieleen tuli, että ehkä joskus jossakin tapaisin sen oikean.miksi