Kioski-ohjelma myös vanhusten mieleen.

Ainakin minä ja naapurini tykkää. Miten palstavanhukset suhtautuvat ko.ohjelmaan.
466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä ton teeveen kansa skittoja.
Muuten se jäisi ihan yksin.

H.

Äänestä

Mikä kumman kioski-ohjelma? Mitä se sisältää?

Äänestä

Maanantain ohjelma. Aihe muslimit. Naistoimittaja huitoo ja osoittaa kynällään haastateltavia. Tosi kauheeta....asia itsessään menee hiukka kakkoseseksi. Poistakaa kynä huitojalta.

Äänestä

Olette vanhuksia, sinä ja naapurisi?
Minä en ole, joskus vilkaisen kyseistä ohjelmaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Papan Sisko kirjoitti:

Ainakin minä ja naapurini tykkää. Miten palstavanhukset suhtautuvat ko.ohjelmaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu