Eijaa muistellen

Ei kiinnosta muut. Ei koskaan enää. Rakastuin mahdottomaan ja menetin lopulta kyvyn tuntea. En tiedä olenko kiitollinen vai huolestunut. Lämmöllä muistelen ja toivon kaikkea hyvää hänelle syyttömälle.
453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jokainen luo oman onnensa. Hyvä olo itsessä syntyy vastuun kantamisesta, itsestään huolehtimisesta ja itsensä arvostuksesta.

Äänestä
  • Elämä on.

    Äänestä

niin kiero miäs, notta pipoki pitää kruuvata päähän.

Äänestä
  • Kiero ehkä mutta en mies.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


grrlie kirjoitti:

Ei kiinnosta muut. Ei koskaan enää. Rakastuin mahdottomaan ja menetin lopulta kyvyn tuntea. En tiedä olenko kiitollinen vai huolestunut. Lämmöllä muistelen ja toivon kaikkea hyvää hänelle syyttömälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu