Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • i30 mään

      Jostain syystä KIA oli noussut nyt ensimmäistä kertaa Hyundain ohitse tuossa autobildin laaturapotissa vaikka niillähän on sama tekniikka. Mikähän oli syynä moiseen?

      • ccss

        Olisko 7 vuoden takuu ?


    • Pitkä takuu ei tarkoita automaattisesti hyvää laatua eikä sitä ,että takuu korvaisi heikkoja paikkoja! Onneks näitten myynti on sakannu Suomessa on ihmiset huomannu et niitä on kustu linssiin ! Myynnin lasku 36% 1240kpl!

      • Parhaat-

        Paremmuusjärjestys
        Sija Merkki Arvosana
        (1–5)
        1. Toyota 2
        2. Mazda 2,29
        3. Volvo 2,33
        4. Honda 2,43
        4. Kia 2,43
        6. Hyundai 2,57


      • Keke-

        Hyundain sijoitus edelleen hyvä. Onhan 20 automerkkiä kyseessä joihin vertailu tehtiin.


    • Mersujen ja BMW.n edellä olo on aika hyvä saavutus.

      • Kekezz

        Ne mielikuvat Mersuista ja Audeista on vaan ihmisillä kovin syvällä. Kyllä Hyundai tekee laadukkaita autoja ja ohittaa todella monen merkin. Mielikuvat vaan on konservatiivisessa Suomessa todella lujia näiden valtamerkkien suhteen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      344
      1262
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      743
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      55
      738
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      725
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      633
    6. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      59
      606
    7. 45
      604
    8. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      591
    9. 54
      562
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      42
      526
    Aihe