Lakkautetaan lieksa!

Lieksa on pelkästään joutomaata ja täysin hyödytön paikka yhteiskunnalle! Valot pois koko kylästä!
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ehdotus.

Äänestä

Ei helvetissä! Minne mamut sitten kuskattaisiin? Muiden - kunnollisten - suomalaisten haitoiksiko?

Äänestä
  • sinä saat heidät naapuriksesi kun sinut siirretään muualla.
    Raahe valittiin yleisön mielestä ( oli tuolla IS juttu) epämiellyttäväksi paikaksi, mutta en halua Rautaruukin kaupunkia pilata täysin lieksalaisilla , van kyseleisin Putinilta, että onko joutomaata Siperiassa, tulis ahkera ja älykäs joukko savo-karjalaisia täydennettynä tummilla perheillä.

    Äänestä

itekksijjään ja ihan ommaan tyhmyytesä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr. Metropoli kirjoitti:

Lieksa on pelkästään joutomaata ja täysin hyödytön paikka yhteiskunnalle! Valot pois koko kylästä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu