vaiheessa, miten pahasti jengi rakoili? Välillä tulee fiilis, kun joku avaisi salaisuuksien verhon, ja näkisin jotain mitä melkein ei voi uskoa todeksi. Esim. sinä, miten syvällä kävit? Kuinka lähellä kuilun reunaa? Miten ihmeessä tämä fiasko voi olla todellisuutta?
Tajusinkohan mä missään
Kerro nyt
15288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Hyvä kun tajusit.
Mitä aioit tehdä?
Veit elämänilon kaikesta sillä haukkumisella, senkin paska.
Kuka sinä?
Ei kukaan halua nähdä todellisuutta. Jälkikäteen on hyvä märehtiä, olis pitäny...miksen huomannu.
Karu fakta, omaan napaan täällä tuijotetaan. Jos yrittää kertoa toiselle miltä tuntuu saa kuulla olevansa itsekeskeinen minä minä minä kusipää. Ei ketään kiinnosta, vasta sitten herätään kun ei ole enää mitään tehtävissä.
FAKTAA tämä seikka.
matkan varrella käy syvyyksissä, toiset selviää takaisin pinnalle ja jotkut ei.
Tämä on väärä paikka niistä asioista kuitenkaa yrittää selvää ottaa, sen voi tehdä vain henk.koht. toisen ihmisen läheisyydessä jos oikeesti on huolissaan.
Pitäskö antaa jo armoa ja antaa hänelle kaivattunsa? Eihän tätä uikutusta jaksa selvinpäin.
Ai, sinustako se on kiinni kuka saa ja kenet? Taidat sitten olla todella tärkeä henkilö.
olla luulot.
ku yksin makaa ja kaharen ei uletu fällyt.
Voi eikö teillä ole mittää.
Oliko siellä muita, näitkö?
Täälltähän minä alhaalta huutelen. Mutta tiedän, että päästäkseni ylös, on käytävä pohjalla. Täällä on mukavaa. Olo on rauhallinen, eikä ole enää mitään pelättävää, kun on jo pudonnut. Fiasko on kääntynyt voitoksi. Kauniiksi sellaiseksi.
Milloinkas sä urpå tajuut lopettaa???????