viimeisetkim mahdollisuudet olemalla hölmö :(
Pitääkin mennä pilaamaan
voi itkujen itku
7166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mitä kävi?
Aina ei voi voittaa
Mutta toisaalta kun ajattelee niin kyllä tässä on molemmta niitä virheitä tehnyt, että ehkä hän voisi antaa anteeksi. Ja yksin mä sieltä kohtiin lähdin että ei siinä mitään suurempia edes tapahtunut.
Nii et ei sen suurempaa. Mieti omalle kohdalles, tuoko lohtua jos toinen sanoo et ei suurempia tapahtunut?
Jos sulla on joku jonka kanssa yhteiset tunteet niin älä riko sitä. Ite antaisin kyllä anteeksi mutta eipä tulis mieleen tehä mitään vaikka mulla on kyllä niin ettei sitä toista edes kiinnosta mitä teen. Mut ei pysty.
En minäkään ihan täysin varma tämän toisen tunteista ole ja muutekin kun ei tämä tilanne näytä tästä mihinkään etenevän niin pakko yrittää edes mennä eteenpäin, mutta turhaahan se on, kun ei nämä tunteet pois lähde vaikka mitä tekisin.
Miksi et juttele hänen kanssaan? Sillä tavalla se selviää mitä tuntee sinua kohtaan.
tämäkin vähäinen ilonaihe pilata?Mä häpeän teitä koko loppuelämäni