saako luvan

tansitko kanssain zorbasta
979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

joo, en, jotain muuta kiitos :)
joudut oottaan, mulla nyt muuta hommaa

Äänestä

Kyllä :D)) Saatkohan pitkänkin rivin aikaan ? Tai jos tansittaisiin ringissä. Zorbas saa hymy huulikke :)

Äänestä

jos ensin pidät mulle pitkän oppitunnin zorbasta.

Äänestä

toki toki tyttöset heh heh

Äänestä
  • Kylläpäs ny Zorbasta hymyilyttää.

    Äänestä

Ainoastaan jive taittuu

Äänestä

kkoiip, tähän aikaan illasta vielä tanssit pystyyn, oot melkoinen! Mä asetun kans jonoon joku toinen ilta, tänään oon kuollu väsymyksestä.

Hyviä tansseja!

Äänestä

:D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kkoiip kirjoitti:

tansitko kanssain zorbasta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu