Hotelli Evropi, Platanias

JT22

Löytyiskö täältä hiljattain hotellissa käyneitä? Millainen on hotelli yleisesti ottaen? Mahtuuko altaalle hyvin?

Ja miten tuo ilmastointi siellä käytännössä toimii, kun sanotaan että sellainen on muttei ole itsesäädeltä?!

6

925

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pauli.s

      ihan mukava paikka keskellä kylää kauppa vieressä alas on pieni mutta kyllä mahtuu uimaan pieni allasbaari josta saa jopa aamiaisen tilaamalla illalla keskustaan matkaa 100-200 m merenrantaan noin 4-500 m hiljaisella sivukadulla palvelu hyvää ilmastointi käsisäätöinen ja maksullinen.

    • plataniass

      Kävin vuonna 2001. Ihan kiva hotelli. Silloin naapurissa oli teurastamo, nykyään taitaa olla kauppa.

    • olin touko kesäkuun vaihteessa ihan mukava paikka hieno henkilökunta minun mielestäni kaikki toimi hyvin

    • evropista

      Toukokuussa oltiin, keskustan lähellä. Uimaallas kohtuullinen. Ei hullumpi vaihtoehto

    • köyhille

      Kävin uudessa -guineassa keväällä....ihan pikkusen parempi paikka kuin joku köyhä kreikka...mutta tietenkin jos ei ole rahaa niin täytyy tyytyä köyhien paikkoihin.

    • evropi

      Olin elo-syyskuun vaihteessa 2013 ja olin aivan myyty ..Hotelli oli mukavan pieni,allas ok mutta parasta oli hotellin henkilökunta ja ruoka..Heidän pizzan veroista en ole koskaan syönyt nam ...Vastapäätä on kunnon ruokamarketti ..josta löytää kaiken tarvitsevan ..Rantaan noin 400m ja keskustaan 200m.. Hotelli on rauhallinen ja silti lähellä kaikkea ..Suosittelen ja odotan vielä pääseväni sinne lomailemaan..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      92
      1453
    2. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      92
      1096
    3. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      864
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      302
      784
    5. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      85
      692
    6. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      52
      686
    7. 45
      661
    8. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      641
    9. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      47
      637
    10. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      28
      594
    Aihe