Löytyiskö täältä hiljattain hotellissa käyneitä? Millainen on hotelli yleisesti ottaen? Mahtuuko altaalle hyvin?
Ja miten tuo ilmastointi siellä käytännössä toimii, kun sanotaan että sellainen on muttei ole itsesäädeltä?!
Hotelli Evropi, Platanias
6
511
Vastaukset
- pauli.s
ihan mukava paikka keskellä kylää kauppa vieressä alas on pieni mutta kyllä mahtuu uimaan pieni allasbaari josta saa jopa aamiaisen tilaamalla illalla keskustaan matkaa 100-200 m merenrantaan noin 4-500 m hiljaisella sivukadulla palvelu hyvää ilmastointi käsisäätöinen ja maksullinen.
- plataniass
Kävin vuonna 2001. Ihan kiva hotelli. Silloin naapurissa oli teurastamo, nykyään taitaa olla kauppa.
olin touko kesäkuun vaihteessa ihan mukava paikka hieno henkilökunta minun mielestäni kaikki toimi hyvin
- evropista
Toukokuussa oltiin, keskustan lähellä. Uimaallas kohtuullinen. Ei hullumpi vaihtoehto
- köyhille
Kävin uudessa -guineassa keväällä....ihan pikkusen parempi paikka kuin joku köyhä kreikka...mutta tietenkin jos ei ole rahaa niin täytyy tyytyä köyhien paikkoihin.
- evropi
Olin elo-syyskuun vaihteessa 2013 ja olin aivan myyty ..Hotelli oli mukavan pieni,allas ok mutta parasta oli hotellin henkilökunta ja ruoka..Heidän pizzan veroista en ole koskaan syönyt nam ...Vastapäätä on kunnon ruokamarketti ..josta löytää kaiken tarvitsevan ..Rantaan noin 400m ja keskustaan 200m.. Hotelli on rauhallinen ja silti lähellä kaikkea ..Suosittelen ja odotan vielä pääseväni sinne lomailemaan..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.585555- 964531
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.3772688Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s791222Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3341072- 62891
- 28863
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46846Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja106817Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52799