Ei keskusteluhakua(kaan) enää !!!?? Juma!

OLETTEKO-TOSISSANNE

En löydä vanhoja keskusteluja mistään, ei siis mitään hakutoimintaa kuten ennen? Ei löydä nimimerkkejä ei ole enää yhteisöä? Miten uudistusta voi olla sellainen, missä suurin osa toiminnoista katoaa helevetin kuuseen? Miten voitte rehellisesti myöntää, että tämä on joku parannus, kun kaikki palautteet on negatiivisia?

8

545

    Vastaukset

    • Hei,

      Keskusteluhaku tullaan lisäämään palveluun. Julkinen työlista löytyy täältä: http://www.suomi24.fi/static/ops/uudistus.html.

      Uudistus tehtiin aloittaen nollatilanteesta. Monia ominaisuuksia on jätetty tarkoituksella pois selkeyttääksemme palvelua, mutta osaa ei vain ehditty tehdä vielä tähän ensivaiheeseen. Siksi uudistus onkin alku. Tästä lähin parannamme jatkuvasti ja uusia ominaisuuksia tuodaan käyttöön sitä mukaan kun ne valmistuvat.

      Terveisin,
      Elina
      Suomi24

      • "Pahus. Sivua ei löytynyt". Mites vaikka toimivat linkit.....?


      • laurix kirjoitti:

        "Pahus. Sivua ei löytynyt". Mites vaikka toimivat linkit.....?

        Oho, ylläpito jatkaa omien viestein poistoa, ettei lupailla liikaa


      • fffs

        Pistäpä seuraavalla kerralla kuvakaappauksena.. jos onnaa


      • spämmiautomaatti

        Vittu miten lapsellinen änkyttäjä ja vänkääjä olet. Saat varmasti turpaasi tosielämässä joka päivä, siksi et enään uskalla liikkuakaan ulkona, vaan olet siirtänyt arvottoman elämäsi kokonaan tänne.


    • hyväuudistus

      Uudistus on oikein onnistunut. Sivut ovat nyt nopeammat kuin aikaisemmin tökkivät sivut!

      Vielä kun palautetaan tärkeimmät toiminnot ja otetaan huomioon uudet vielä paremmat kuin vanhat, niin homma jyskyttää kuin juna eteenpäin

      • khfjjvghj

        Aprillipäivä meni jo...


    • Anonyymi

      "Miten voitte rehellisesti myöntää, että tämä on joku parannus, kun kaikki palautteet on negatiivisia?"
      Yksinkertaista. Vaikenevat.

      Mutta toimivaa hakua ei ole vieläkään. Onkohan sitä näiden vuosien varrella edes tehty. Veikkaan että ei, koska kunnon sotkua ei ole saatu aikaan.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      84
      1349
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      51
      968
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      369
      798
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      759
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      699
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      123
      692
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      594
    Aihe