Parannuksia toivon

ParannustenToivossa

Ovatko tämän beta-version tekijät koskaan käyttäneet itse näitä S-24:n keskustelufoorumeita? Miksi pitää tehdä muutos vain sen takia, että nyt on tehtävä aikaisemmasta versiosta erilainen versio?
Monet jutut menneet huonompaan suuntaan.

1. Viestejä näkyy kerralla liian vähän. Hyvät ja ajankohtaiset aloitukset häipyvät nopeasti seuraavalle sivulle/sivuille ja saattavat jäädä sinne.

2. Lukukertojen määrä pitäisi näkyä. Näkisi mitkä aiheet ovat olleet kiinnostavia. Myös se liekki-merkki paljon luettujen ja kommentoitujen viestien päässä oli hyvä. Miksi se piti poistaa?

3. Kyllä edes kaksiosaiset nimimerkit pitäisi sallia.

1

51

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ParannustenToivossa

      ja vielä tämä jäi:

      4. Ainakin yläpeukku näkyviin. Onhan se sentään jokaisessa tähän verrattavissa yleisöviihdepalvelussa, mm Facebook, YouTube. Ja peukutusmäärät saisi näkyä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      6
      4165
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      95
      2293
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      61
      989
    4. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      861
    5. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      854
    6. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      186
      850
    7. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      34
      821
    8. 36
      776
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      775
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      772
    Aihe