törsä onpummi pahanen

keput ei pääse hallitukseen ei kannata eres yrittää
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Annetaan vaan nykyhallituksen jatkaa, niin hyvin ovat toimineet.
Työttömyyskin on vaalilupausten mukaan puoliintunut ja Kreikalle vakuuksien turvin lainatut 7 miljardia euroa saadaan takaisin kun kreikkaan saatiin puolue mikä on luvannut maksaa kaikki takaisin.
Onneksi Urpilainen neuvotteli hyvät ehdot.
Eihän takaisin lainat ole kuin viiden vuoden kansalliset tuet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vantekallenen kirjoitti:

keput ei pääse hallitukseen ei kannata eres yrittää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu