Tämä tutumpi

Pystytkö rakastamaan , mitkä ovat arvosi?
7119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toisen kunnioitus, myös mielipiteissä. Yhteiset päämäärät ja vastuu suhteen ylläpitämiseksi, ehdoton luottamus ja tahto yhteisen hyvän eteen. Avoimuus ja rehellisyys.

Nam, kyllä noilla jo vanhainkotiin asti päästään.

Äänestä
  • Teoriassa kaikki suhteellista. Käytännössä mies epäilee, että nainen puijaa.

    Äänestä

  • Jos ei ole mitään oppinut, niin kyllä.

    Äänestä

  • Sinäkö olet 100% luotettava silti ?

    Äänestä

  • nainen_miehelle kirjoitti:

    Sinäkö olet 100% luotettava silti ?

    Miehestä puhuinkin. Mutta luotettava on oltava, jos meinaa suhteessa pärjätä. Ja mä aion.

    Äänestä

Naiset on puijareita

Äänestä
  • Miehet miehet, mites teidän heikkoudet voivat?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen_miehelle kirjoitti:

Pystytkö rakastamaan , mitkä ovat arvosi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu