Minä vaan haluan

rakkaan naisen rakkautta ja läheisyyttä.
695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaan jos olet macho fantastico!

Äänestä

Kukahan se sinun rakas naisesi on? Millä kirjaimella alkaa nimi? minkä väriset hiukset hänellä on? Missä te näette toisianne?

Äänestä

Sellane johanna tukiaiselta näyttävä juopunu ankkanaama. Vissii jtn allergiaa kun turvottaa nii :D

Äänestä
  • hahahahahahahahahahahahahah

    Äänestä

Minäkin haluan.

Äänestä

Tää tummempi tuksu sanoo moimoi nachot ja machot! Elämä ottaa tuulta alleen huomenna! Ootta kaikki ihania höpöjä söpöjä! <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minähaluan kirjoitti:

rakkaan naisen rakkautta ja läheisyyttä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu