DERMALOG lotion

komedooooo

Monet etsii ja kyselee kosteusvoiteita mitkä ei tuki ja aiheuta lisää nappulaa kasvoille, tää kannattaa testata ja on halpaa. 200ml makso 12euroo, saa pienemmässä koossakkii tietysti halvemmalla. Toivottavasti apua jollekkin, ite en osta enää ainakaan mitään muuta! Satoja euroja tuhlanneena huvittaa kun apu löytyyki edullisesta tuotteesta. Apteekeista muuten löytyy.:)

1

2418

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Atooopikko

      Kokeiluun ostettu pieni tuubi. Atooppinen sekaiho.. Yleisesti perusvoiteet käytössä, mutta kosvoille vaan ei tunnu sopivan. Agualan- l käyttänyt mikä kesällä rasvasuudeltaan ihan ok, mutta kosteuttava saisi olla enemmänkin...Hyviä ideoita jotka painiskelevat samanlaisen ihon kanssa...Turha tuputtaa ns. Rasvattomia voiteita kiristävät saakelisti kasvojani...Cerawe lotionia mitä mainostivat maasta taivaaseen aivan liian ohutta. 13 ekee taas roskakoriin. Tuota HTH lotiania kans mainostettu rasvaprosentti 5,5 epäilempä et ei sovi iholleni vaikka kuinka ois kosteuttavia aineosia tungettu tuotteeseen...Atoopikon iho kaipaa myös rasvaa..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1379
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      758
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      65
      707
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      704
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      143
      630
    7. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      628
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe