Laura Alenius: Kommentoit S24 sivuston ongelmia medialle näin: "Meille on hyvin tyypillistä, että meillä on sellaisia "negatiivisesti fanaattisia" käyttäjiä, jotka aina lanseerausten yhteydessä seuraavat erityisen tarkasti mahdollisia virheitä."
Kuinka paljon kaltaisiani täällä on? Enemmän kuin luulet, tai uskotkaan ja meitä on täällä useampikin jonka mieli tikittää niin samalla tavoin kuin minunkin.
Se mikä erottaa meidät muista, on meidän poikkeuksellinen rohkeus vaatia selityksiä ja tapa kyseenalaistaa tiettyjä rutiineja. Laura, olen täysin hämmentynyt medialle antamastasi kommentistasi, jossa aliarvioit ja halveksit meitä "fanaattisia" käyttäjiä. Selvästi koet jokaisen erimielisyyden, valituksen, puhumattakaan kritiikistä, valtavana uhkana joka on torjuttava syyllistämällä käyttäjiä. En minä tai kukaan toinenkaan ole tehnyt mitään väärää, olemme vain puuttuneet epäkohtiin.
Suomi24n suurin ongelma on ylimielinen suhtautuminen asiakaspalveluun ja ammattitaidottomuus palvelun ylläpitämisessä. Yhtäällä puhutaan kauniita sanoja ja lupauksia, mutta tässä on kammottava ristiriita sanojen ja tekojen välillä. Pullossakin on kaula yläpäässä.
Laura, mietitkö yhtään lausuttuasi "Negatiivisesti fanaattiset" omista asiakkaista puhuessasi? Selvästi tämä on ehdolla vuoden viestintämokaksi.
5225947
Lauralle kysymys (5225947)
W5CGw0ll2NJJq
0
82
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1144422Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572528Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?791657Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 39802
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789- 62768