taas tekee mieli

alkaa olla nousuhumala ja pilua tekee taas mieli,voisko se hirvi volkova tulla illalla
mocamboon ja jatkettaisiin minun kämpille,on rahaa 20€
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eikös sen hirven äiti ollut huora kun 70-80 luvulla kombinaatissa oltiin hommissa,en muista
nimeä mutta vanha kaveri kaivinkone kuski kuoli hiviin kun tutustui tähän tyttöön

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hirveetä kirjoitti:

alkaa olla nousuhumala ja pilua tekee taas mieli,voisko se hirvi volkova tulla illalla
mocamboon ja jatkettaisiin minun kämpille,on rahaa 20€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu