Lieksan lehden haukkuminen on ollut täällä kestoaihe, mitä ihmettä nyt tulevana tiistaina voi haukkua, kun lehti ei ilmesty. Muutahan täällä ei ole haukuttu:))
Nyt tuli aihe pula!
puutetta
777
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No mutta onhan meilllä mamut mitä voimme haukkua mennen tullen syystä tai ilman syytä ja aiheesta kuin aiheesta!
Kolmas kärkiaihe on sen valittaminen mistä ei saa kirjoittaa. Samassa kommentissa kuitenkin asiasta kirjoitetaan. Uskomattoman viekasta. Kyllä ne poijjat osaavat!
Ei meiltä aiheet lopu, onhan nytkin kolme ketjua avattu vuonna 2012 tapahtuneesta riehumisesta Helsingissä. Niin läheisesti meitä koskettavaa ja aktuaalia että.
Ilmeisesti ko. lehteen ei olla tyytyväisiä.
No sehän se hullua onkin, kun ei ole kenenkään pakko kyseistä lehteä lukea.
Jos ei ilmesty tiistaina niin lehden tilaus loppu siihen!
Liian paljon on näitä mokia ollut kyseisellä lehdellä.
Voit sitten lopettaa tilauksen, koska ilmoitus tietojärjestelmäongelmien seurauksista kerrottiin jo 27.1.2015.