hahaa!! urpot.....

vähäks urpoo pelaa niit tehtävii läpi et pääsee seuraavaa saaree tai maaha !!!!!!

siis vittu mä oli menny vaa yhen tehtävän ja sit lähin vähä tutkii paikkoja nii löysin viemärin jost pääs tokaa saareee !!!!!!!



no okei kaikki varmaa jo tietää ne viemärit.. mut jos tiiätte nii älkää kertoko sitä tänne että noi urpot ei saa tietää sitä!!! HAHAA !!!!
12991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

EN USKO TOTA SUN VAMMAILUAS ENNEN KUN KERROT MISSÄ ON EKAN MAA VIEMÄRI! PASKIAINEN

Äänestä
  • ..uskon sittenkin, unohda mitä sanoin aikaisemmin, olin vain vähän liian hermostunut. :(

    Äänestä

  • okoklmjhhyyh kirjoitti:

    ..uskon sittenkin, unohda mitä sanoin aikaisemmin, olin vain vähän liian hermostunut. :(

    käytä omaa nimeäs kusipää!!!
    äläkä vittuile siellä ruudun toisella puolella!

    Äänestä

"mut jos tiiätte nii älkää kertoko sitä tänne". Hmm, tuo jos mikä kertoo sen ettei viemäreitä ole. Sitä paitsi jos menee toisiin saariin ennen aikojaan, saa SWATit peräänsä.

PS. Ei taida ikää löytyä kovin paljon sultakaan...

Äänestä
  • Aiheen aloittajalla taitaa olla puurot ja vellit sekaisin. Eikö siinä lue, että kielletty alle 18 vuotiailta? Kannattaa antaa kuoret äidille ja pyytää sitä lukemaan mitä siinä seisoo.

    Äänestä

  • kuka toinen kusipää leikkii mua siellä ruudun toisella puolella? haista paska ja opettele käyttämään omaa nimimerkkiä vauveli!

    Äänestä

no ihan kivaa ajella muissa kaupungeissa kun poliisit on perässä!! sitä paitsi toisiin kaupungeihin pääsee ainakin 3 muulla tavalla!!

Äänestä

Mitä sä sielä tokassa osavaltiossa voit tehä kun on poliisit heti perässä?
Kyl mäki pääsin tokaan paikkaan ja tuli heti poliisit perään. Ei tarvinnu ku pierasta.

Äänestä
  • aika hyviä kusetuksia noi sun jutut. HAISTA NYT VITTU JA PAINU HELEVETTIIN NOITTEN SUN VIEMÄREITTEN KANSSA. JA SINÄ KLOPOTI SE URPO TÄÄLLÄ OOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

VITTU SÄ OOT ÄRSYTTÄVÄ KUSI PÄÄ MAMMAN KUOLA NAAMA!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • HOUSUISSAS ON MAMMAN KUOLA NAAMA. HEHHEH

    Äänestä

No kyl mää ton tiein kans!!!!!! Mää menin sen sit aikoja läpi koko pelin en tehny varmaanka 20 tehtävää, et pääsee siit läpi!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


#¤#¤# kirjoitti:

vähäks urpoo pelaa niit tehtävii läpi et pääsee seuraavaa saaree tai maaha !!!!!!

siis vittu mä oli menny vaa yhen tehtävän ja sit lähin vähä tutkii paikkoja nii löysin viemärin jost pääs tokaa saareee !!!!!!!



no okei kaikki varmaa jo tietää ne viemärit.. mut jos tiiätte nii älkää kertoko sitä tänne että noi urpot ei saa tietää sitä!!! HAHAA !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu