Piiskaa metsässä

Löytyyköketää

Haluisin löytää naisen/miehen joka sitois metsäs kassit ja jaloist puuhun kiinni ja sit piiskasi. Löytyykö ketää piiskaan?

11

1152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Löytyyköketään

      Sori siis kädet ja jalat

    • Saat sitoa minua kiinni puussa ja piiskata minua kun olen alasti ja hyttysiä puree minua ja kusimyyrät eli myror kryper på min kuk!

      • masokistimies

        Muurahaisia,katsoin ilmainen sanakirja


    • Olen mies ja saat sidota jalat ja kädet kiinni puuhun kiinni ja piiskata minua!Anna minua olla sidottuna puuhun ja anna hyttysiä ja muurahaisia kiduttaa minua sen jälkeen kun olet piiskanut minua!

      • Anonyymi

        Vieläkö tuo neljä vuotta vanha viestisi on voimassa? Nyt on talvi mutta loppukeväästä voisi palata asiaan. Sitoisin sinut käsistäsi puun takaa. Todennäköisesti osuisin sinua myös muniin ja kulliin - kestätkö sen?
        Vastavuoroon haluaisin saman käsittelyn, mutta ihan kokonaan en kyllä riisuisi vaatteitani. Kesällä voisi olla väljä kesämekko, jossa on napit edessä.


    • Anonyymi

      Sain metsässä piiskaa eilen (24.8.19) ja haluun lisää.
      olin sidottu ja risua tuli

      • oletko mies vai nainen ja oliko piiskaaja mies vai nainen?


    • Anonyymi

      Mä voin

    • Se on niin kylmä olla ilman vaatteet nyt metsässä ja kesällä on hyttysiä ja käärmeitä!

    • Anonyymi

      Ou jee. Tästä tulee mieleen kuinka joskus yli kymmenen vuotta sitten harrastelin samanlaisia juttuja erään iäkkäämmän naisihmisen kanssa. Oli mukavaa kun sitoi minut alastomana puuhun ja piiskasi. Myöskin hän pisti minulle koiran remmin kaulaan ja kävelytti pitkin metsäpolkuja kuin olisi ulkoiluttanut koiraa. Välillä pysähtyi hieman kiusaamaan. Nuoletti kenkiään ja istui naamalla. Yleensä ulkoilutuokion lopuksi sain runkata itseltäni mällit omalle naamalleni tai hänen kengilleen joista sitten jouduin ne tietenkin nuolemaan. Nämä harrastukset jäivät sitten kun aloin vakiintua ja kuvaan tuli avioliittoa ja perheen perustamista. Oli se vaan kivaa silloin. Joskus kyllä mieleen hiipii joskohan Katja vielä tarvitsisi piiskattavaa rakkia käyttöönsä. No ei pidä lähteä sekoilemaan. Perhe edellä.

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      251
      2294
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      192
      1694
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      47
      1349
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      1045
    5. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      41
      846
    6. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      820
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      31
      810
    8. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      23
      778
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      25
      776
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      647
    Aihe