Piiskaa metsässä

Löytyyköketää

Haluisin löytää naisen/miehen joka sitois metsäs kassit ja jaloist puuhun kiinni ja sit piiskasi. Löytyykö ketää piiskaan?

11

1012

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Löytyyköketään

      Sori siis kädet ja jalat

    • Saat sitoa minua kiinni puussa ja piiskata minua kun olen alasti ja hyttysiä puree minua ja kusimyyrät eli myror kryper på min kuk!

      • masokistimies

        Muurahaisia,katsoin ilmainen sanakirja


    • Olen mies ja saat sidota jalat ja kädet kiinni puuhun kiinni ja piiskata minua!Anna minua olla sidottuna puuhun ja anna hyttysiä ja muurahaisia kiduttaa minua sen jälkeen kun olet piiskanut minua!

      • Anonyymi

        Vieläkö tuo neljä vuotta vanha viestisi on voimassa? Nyt on talvi mutta loppukeväästä voisi palata asiaan. Sitoisin sinut käsistäsi puun takaa. Todennäköisesti osuisin sinua myös muniin ja kulliin - kestätkö sen?
        Vastavuoroon haluaisin saman käsittelyn, mutta ihan kokonaan en kyllä riisuisi vaatteitani. Kesällä voisi olla väljä kesämekko, jossa on napit edessä.


    • Anonyymi

      Sain metsässä piiskaa eilen (24.8.19) ja haluun lisää.
      olin sidottu ja risua tuli

      • oletko mies vai nainen ja oliko piiskaaja mies vai nainen?


    • Anonyymi

      Mä voin

    • Se on niin kylmä olla ilman vaatteet nyt metsässä ja kesällä on hyttysiä ja käärmeitä!

    • Anonyymi

      Ou jee. Tästä tulee mieleen kuinka joskus yli kymmenen vuotta sitten harrastelin samanlaisia juttuja erään iäkkäämmän naisihmisen kanssa. Oli mukavaa kun sitoi minut alastomana puuhun ja piiskasi. Myöskin hän pisti minulle koiran remmin kaulaan ja kävelytti pitkin metsäpolkuja kuin olisi ulkoiluttanut koiraa. Välillä pysähtyi hieman kiusaamaan. Nuoletti kenkiään ja istui naamalla. Yleensä ulkoilutuokion lopuksi sain runkata itseltäni mällit omalle naamalleni tai hänen kengilleen joista sitten jouduin ne tietenkin nuolemaan. Nämä harrastukset jäivät sitten kun aloin vakiintua ja kuvaan tuli avioliittoa ja perheen perustamista. Oli se vaan kivaa silloin. Joskus kyllä mieleen hiipii joskohan Katja vielä tarvitsisi piiskattavaa rakkia käyttöönsä. No ei pidä lähteä sekoilemaan. Perhe edellä.

    Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      102
      4639
    2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      27
      2415
    3. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      110
      2312
    4. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      200
      2199
    5. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      426
      1997
    6. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      175
      1545
    7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      100
      1279
    8. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      33
      1087
    9. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      72
      986
    10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      79
      870
    Aihe