Mun silmissäni sä näytät

paremmalta kuin uskotkaan! Siis just sopivalta mulle. Tuntuu kuin sä et itse sitä tiedostais.
10308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

evvvk

Äänestä
  • erityisesti tykkään tuosta ylimääräisestä veestä :)

    Äänestä

  • Tää mollaus ei sitten ollut minulta, ethän sä niin vois ikinä luullakaan. Tunnet minut kyllä :)

    Äänestä

Jos haluat sanoa noin nätisti jollekin, niin miksi et sano sitä suoraan hänelle, tai tunnisteilla?

Äänestä
  • siksi kun palstalla viihtyvät luuserit haluavat vihjailla ja antaa ymmärtää vaikka eivät ymmärrä tai voi antaa kun ovat oikeassa elämässä varattuja. luuserien kirjoitukset tunnistaa siitä että ne jaetaan kaikille ilman tunnisteita ja niihin halutaan vastauksia kaikilta muilta luusereilta jotka kuvittelee niissä olevan tunnisteita itsellensä. näin syntyy mukava vuorovaikutustilanne missä oikeaan elämäänsä kyllästyneet varatut miehet ja naiset istuvat iltapäiväunineen suolipalstalla runkkaamassa itseään kun puolison ja lasten silmä välttää.

    Äänestä

  • anonyymitpettäjätry kirjoitti:

    siksi kun palstalla viihtyvät luuserit haluavat vihjailla ja antaa ymmärtää vaikka eivät ymmärrä tai voi antaa kun ovat oikeassa elämässä varattuja. luuserien kirjoitukset tunnistaa siitä että ne jaetaan kaikille ilman tunnisteita ja niihin halutaan vastauksia kaikilta muilta luusereilta jotka kuvittelee niissä olevan tunnisteita itsellensä. näin syntyy mukava vuorovaikutustilanne missä oikeaan elämäänsä kyllästyneet varatut miehet ja naiset istuvat iltapäiväunineen suolipalstalla runkkaamassa itseään kun puolison ja lasten silmä välttää.

    Olipas rajusti sanottu.
    Ei täällä sentään kaikki niitä varattuja ole.

    Äänestä

Hänen silmissä en näytä, vain sillä on merkitystä.

Äänestä

Kyllä se näkyy

Äänestä

Kukapa sen itse tiedostaa, jos toinen ei kerro.

Äänestä

Voisin sanoa samaa hänestä (m, neljä kirjainta). Uskomaton "pakkaus" on hän. Niin syötävän suloinen ja tyylikäs. Juuri mun suuhun sopiva nams <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oletmahtavauskose kirjoitti:

paremmalta kuin uskotkaan! Siis just sopivalta mulle. Tuntuu kuin sä et itse sitä tiedostais.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu