Haluaisin hieroa sua mies, kaikkialta.

Nautin, ja sinä nautit lupaan sen. Joko huomenna hieron sua?
5148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kiitos. Odotan uskollisena omaa amatsooniani kesämekossaan ja saappaissaan.

Äänestä
  • Joo en minäkään kuin yhden tietyn miehen hierottavakseni huoli.

    Äänestä

Miksi? Näytänkö siltä että olisin hieronnan tarpeessa?

Äänestä

Siitä vaan jos sille tuntuu.

Äänestä

Joo, tule vaan hieromaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyväätehden kirjoitti:

Nautin, ja sinä nautit lupaan sen. Joko huomenna hieron sua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu