"Herätellä toiveita"

NE TOIVEESI ON YKSIPUOLISIA!!! USKO SE JO! ITSE OLET PILANNUT SEN ETTEI HÄN TYKKÄÄ SINUSTA YHTÄÄN. USKO SE JO.
18283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Huhuh tätä palstaa . Jollain on lääkkeet ottamatta .

Äänestä

No johan täällä kiehuu! Omasta puolestani voin kylmän rauhallisesti todeta: en herättele yhtään mitään toiveita, lähinnä nukutan ikuiseen uneen.

Äänestä

USKO JO EN TOIVO MITÄÄN!!!

Äänestä

höpöhöpöä

Äänestä

Joo ei ole multa se viesti! Mä en herättele mitään toiveita sinusta enää! Ja seli seli...mä en pilannu mitään! Syytön kai mä siihen olen et sulla alko mielikuvitus laukata...

Äänestä
  • Ja mites se mielikuvitus alko laukkaan?

    Äänestä

  • kylläkainii kirjoitti:

    Ja mites se mielikuvitus alko laukkaan?

    Kun kuvittelet, että toimin toisen seläntakana ja kaipailen varattuna. Se kaikki on sun mielikuvituksen tuotosta! Sinkku ei ole tilivelvollinen kenellekään.

    Äänestä

MOLEMMINPUOLISIA OLTAVA

Äänestä
  • Samaa mieltä olen. Toivon että on toiveita ;)

    Äänestä

No, kukas se täällä kirjoittelee toisen puolesta?
Tuollainen asia täytyy sanoa suoraan irl, varsinkin jos epäilee toisen elättelevän jotakin toiveita!!! Muutoin kiusaa toista tahallaan.

Äänestä

ap pää kiinni. Olet todella vatipää. Kirjottelet toisen puolesta, kun olet TYRKKY!

Äänestä

Menkää hoitoon hullut ähähähähää

Äänestä

Ei toiveita, ei rohkaistumisia, those days are over darlin' !!!

Äänestä

Kannataa varmaan se sanoo irl eikä tänne kirjoittaa ei tääl kaikki käy näit lukemas

Äänestä

No, voi helvattu. Siis asia onkin niin, että AP on ihastunut minuun eikä olekaan se minun kaipaamani. Kiitti vaan helvetisti.
Täytyy lähteä ulkoilemaan.

Äänestä

Aloittajan on syytä sitten laittaa sille toiselle oikeassa elämässä viesti että hän ymmärtää. Tänne on turha tuollaista kirjoittaa.

Äänestä

Miltä tuntuu "keskustella" täällä. Hän vastaa, eikö?

Äänestä
  • kaikkien purkaa mieltään täällä, se on sallittua. turha niin hanakasti ottaa kaikkeen kiinni, miksi sinä teit niin, miksi et vain ohittanut? anna ap lle sama mahdollisuus sanoa kuin mitä mahdollisuutta käytät itsekin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ETKÖTAJUA kirjoitti:

NE TOIVEESI ON YKSIPUOLISIA!!! USKO SE JO! ITSE OLET PILANNUT SEN ETTEI HÄN TYKKÄÄ SINUSTA YHTÄÄN. USKO SE JO.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu