Hei sinä joka etsit kunnolista ja rehtiä työntekijää! Media-assariksi valmistunut neitokainen pohjoisesta etsii töitä. Melkeinpä ihan minkälainen tahansa asiallinen työ käy (pois suljettuna siis kaikki erotiikkaan tms. viittaava) jolla saisi tienattua sen verran rahaa että vuokran jälkeenkin jäisi mukavasti tilille käyttövaroja. Työ siis voi olla toimistotöistä ulkotöihin, tehdastöihin ja melkeinpä ihan mitä vain siltä väliltä.
Työn ei tarvitse olla pohoisessa.
Erityisosaamisiini kuuluvat tietokoneen ja Adopen ohjelmistojen käyttö. Videokameran käyttö studiossa kuin myös ulkona ei ole aivan vierasta minulle.
Puhun ja kirjoitan englantia sujuvasti, ruotsi menettelee ja osaan korean alkeet suurinpiirtein.
Yhteyttä voit ottaa laittamalla sähköpostia osoitteeseen [email protected]
22-vuotias nuori etsii töitä.
ainoreino
1
106
Vastaukset
- GEOPARK
Hei.
Eteläpäässä olisi töitä tarjolla www.etelapaa.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093