Jos olisimme

Keskimaassa niin minä olisin pitkänhuiskea ja jalo elf ja sinä sellainen paskanhajuinen iso örkki ja rakastuisimme siitä huolimatta toisiimme. Eikö olisikin romanttista?
8105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Iteppähän apinaksi mielisit

Äänestä

kakkaleikkejä aamunkoittoon

Äänestä

Ei sinuun voi rakastua missään maassa, kun ei kerran tässäkään.

Äänestä

HUUTO NAURUA!!

Äänestä

Mikä on Keskimaa?

Äänestä
  • lord of the rings. oli pakko päteä.

    Äänestä

Aloitus tarkoitettu huonoksi läpäksi kun ei ollut parempaa tekemistä sillä hetkellä.

Äänestä

Jos olisimme keskimaassa, siirtyisi hän takamaille, minä pyrkisin tietenkin etumaille. En siksi ettenkö tykkää, vaan siksi että emme turhaan jaa maata joka ei koskaan voi olla yhteinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DildoPeppuli kirjoitti:

Keskimaassa niin minä olisin pitkänhuiskea ja jalo elf ja sinä sellainen paskanhajuinen iso örkki ja rakastuisimme siitä huolimatta toisiimme. Eikö olisikin romanttista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu