Pieleen meni

Menipä pieleen keskustelupalstan uudistus . Nyt ei voi sanoa mitään , jos on asiasta eri mieltä . Tämä on selvää sensurointia , jota Suomessa ei saa olla . Loppuu keskustelut .
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ensin poistettiin peukutus jos tykkäsi eli plussa ja nyt sit poistettiin alaspäin peukutus eli miinus.
Seuraavaksi kai poistuu koko palsta... ;D
No ei täällä kovin rakentavaa tämä keskustelu ole ollutkaan, mitä välillä käyn lukasemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex-keskustelija kirjoitti:

Menipä pieleen keskustelupalstan uudistus . Nyt ei voi sanoa mitään , jos on asiasta eri mieltä . Tämä on selvää sensurointia , jota Suomessa ei saa olla . Loppuu keskustelut .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu