Kuinkas tässä nyt näin kävi?

TAAS

"Microsoft jäi ainoaksi Windows RT-laitteiden valmistajaksi, kun Dell lopetti oman RT-tablettinsa valmistamisen."

http://www.iltalehti.fi/digi/2015020419143392_du.shtml
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Soita sille Bill Gatesille ja kysy siltä. Mitä täällä tuommoisia kyselet....†

Äänestä
  • pikkuista nyt v ituttaa?

    Äänestä

  • Hys hys vaan...

    Äänestä

Microsoftin paskavehkeitä ei osta kukaan niin niitä ei kannata valmistaa. Kansa vaatii Androidin tai IOS:n tabletiin.

Äänestä

Ainakaan tuo ei särkenyt tulostimia - sille ei näet saa ajureita!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voivoi kirjoitti:

TAAS

"Microsoft jäi ainoaksi Windows RT-laitteiden valmistajaksi, kun Dell lopetti oman RT-tablettinsa valmistamisen."

http://www.iltalehti.fi/digi/2015020419143392_du.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu