Onkos trollit kyllästyneet vai onko heille löytynyt oikea ja tehoava lääkitys?
Trollit hävinneet
trollitpois
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos puolustat tuolla lääkitys mielipiteellä sitä, että tulevaisuudessa mielipiteet kielletään siruttamalla ihmiset ja sitä kautta aloittamalla ajatusten hallinta niin toivot varmaan ettet elä niinä aikoina? Tuo "minä ylilääkäri tiedän että kaikki eri tavalla ajattelevat tarvii lääkitystä"... Vetele kätees ja tunge seuraavaks ambulanssin pakoputkeen.
Katos kun yhteen trolliin osui, Ai että "niinä aikoina", katsos kun trolli alkaa uhoomaan, naputtele sinä vaan naruillasi läppäriä, sinunlaisistasi ei ole muuhun kuin inisemään ja trollaamaan, trollit ovat tämän maailman mätäpaiseita.
Omalta kohdaltani voin sanoa että viimein metsä kantaa koneita,enää ei ole aikaa.
Omien mielipiteiden sanominen ei ole trollausta.
Eihän nuo trollit mihinkään näytä hävinneen. Aloituspuheenvuorohan on ilmiselvä trollaus, mikäpä muukaan tuollainen olisi.
Eihän ne ole minnekkään hävinneet,olet hyvä esimerkki nato-trolleista:)
No jos trollit on vielä paikalla niin hullut on kaikonneet. Joutuneet varmaan hoitoon, pyöreään ja pehmeään koppiin.