Onko mulla runsaat menkat

Nii sanoisitteko mun menkkoja normaaleiks vai runsaiks ku siitä ob super tamponista (pinkki) tulee läpi suunnillee 2h pääst laitosta runsaimpina päivinä jjaaa mun menkat kestää yleensä 8-10pv
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Runsaat on

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Purkkapupu kirjoitti:

Nii sanoisitteko mun menkkoja normaaleiks vai runsaiks ku siitä ob super tamponista (pinkki) tulee läpi suunnillee 2h pääst laitosta runsaimpina päivinä jjaaa mun menkat kestää yleensä 8-10pv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu