Toivomus no.1. Että, kun joku vastaa minulle keskustelupalstalla, niin saan siitä tiedon sähköposti osoitteeseeni, niinkuin ennenkin.
Toivomus no.2. Keskustelupalstalle laitetaan otsikon mukana se, kuka on kirjoituksen laittanut. Nyt täytyy juttu ensin avata, ennenkuin tietää, kuka on kirjoittaja. Sillä on olemassa muutama kirjoittaja, joidenka juttuja ei halua lukea.
Yksai lisä kommentti. Ei ole enää niin helppolukuinen kuin ennen ja toimii myös hitaammin, mutta kaippa siihenkin tottuu.
Tämä meni väärälle palstalle, oli tarkoitettu palautteeseen, mutta meni Ilmastonmuutos palstalle. Tämä oli odottamatonta. Jos Suomi 24 toimii näin, niin miten voi antaa palautetta?
Kaksi toivomusta
5
51
Vastaukset
1 Nykyjään nuo näkee tuosta "kellosta" jos on vastauksia, tosin se ei toimi vielä jos valitsee kohdan "Käytä muuta kuin rekisteröityä käyttäjätunnustasi" kuten vanahssa. Eli ihan hyvä uudistus... ei tule sitä jatkuvaa spämmiä sähköpostiin kokoajan
2 Useimmille ei nimimerkki sano mitään, eli ihan kiva uudistus tuokinMissä tämä "kello" on näkyvissä? Ja minä käytän ainoastaan rekisteröityä nimimerkkiäni.
Onko tämä "kello" suomi24:n sähköpostissa? Minulla ei ole stiä sähköpostia. Käytän ainoastaan gmail sähköpostia, ja tiedoitukset vastauksista tulivat aina sinne. Nyt ei enää tule. En haluaisi lukea koko viestiketjua läpi vain nähdäkseni, onko minulle tullut vastauksia, kun en merkkaa muistiin, mihin viestiketjuun olen vastannut.exmerenmies kirjoitti:
Missä tämä "kello" on näkyvissä? Ja minä käytän ainoastaan rekisteröityä nimimerkkiäni.
Onko tämä "kello" suomi24:n sähköpostissa? Minulla ei ole stiä sähköpostia. Käytän ainoastaan gmail sähköpostia, ja tiedoitukset vastauksista tulivat aina sinne. Nyt ei enää tule. En haluaisi lukea koko viestiketjua läpi vain nähdäkseni, onko minulle tullut vastauksia, kun en merkkaa muistiin, mihin viestiketjuun olen vastannut.Oikealla ylhäällä nimimerkkisi vasemmalla puolella http://4.bp.blogspot.com/-PkcAvN_RnCM/UcKYIS2QcRI/AAAAAAAAKPw/I6NeHHO2lQQ/s640/DSC_0154.jpeg tuon näköinen juttu
Hei,
Sähköpostinotifikaatiot ovat tulossa. Pistän myös korvan taakse toiveen kirjoittajan näkymisestä jo aihealueen päänäkymässä. Tätä on muutama muukin toivonut.
Tulemme tutkimaan lähiviikkoina, mitä käyttäjät uuteen palveluun kaipaavat. Muistakaahan vastata silloin kyselyyn.
Terveisin,
Elina
Suomi24
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1852719- 1642539
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182227Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31739"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051440Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2261173Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää931148Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701073