Kuka muistaa?

2003 jämsän keskustassa ajeli tyyppi punaisella opel kadetilla minkä takaluukussa oli Koff:in logo, otti pikkutyttöjä kyytiin. jyrkysen vellun kavereita oli olevinaan, ajoi pitkään keula sisässä olevalla c kadetilla. kuka oli tämä reppana?
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Muistan kyllä miehen, J.K:n kanssa haki aina ylä-asteelta tyttöjä kyytiin. Oli olevinaan skini kunnes vankilassa raiskattiin. nykyisin pyörittää jotain pientä remontti firmaa jämsässä.

Äänestä

Taisi jäädä kysyjältä nuoruus elämättä ja nyt kärsii huonon ruokavalion takia ummetuksesta ja verenpaineen tuomasta potenssi tarpeesta ja käyttäjästä.

Äänestä

Ettei vaan olis ollut aloittajan isä? Jäikö elatusmaksut saamatta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvätietäänyt kirjoitti:

2003 jämsän keskustassa ajeli tyyppi punaisella opel kadetilla minkä takaluukussa oli Koff:in logo, otti pikkutyttöjä kyytiin. jyrkysen vellun kavereita oli olevinaan, ajoi pitkään keula sisässä olevalla c kadetilla. kuka oli tämä reppana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu