Oli pakko ottaa 1mg Xanoria

Hyvä kun uskalsin kävellä vessaan, kun oli niin kauhea paniikki päällä ja meinasi tulla paniikkikohtaus. Harmittaa ettei taju lähde koskaan paniikkikohtauksen aikana noh 1mg xanoria korjasi tilanteen aika nopeasti. Olen pystynyt välttämään aika hyvin xanorin ottamista, mutta otan sitten, kuin on aivan pakko.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

uphttr

Äänestä

olin itekki kerran pillereiden orja, käytin 11 wuotta rauhottawia ja pääsin niistä irti, ne rapulat oli kauheita,nykyään kärsin rapulat ilman lääkkeitä ja pystyn jopa ensimmäisenä rapulaaamuna juomaan kahwia ja syömään wähäsen

Äänestä

Paniikkikohtaus on kyllä kauhea kokemus. Moni ajattelee, että miksi ei vaan juokse ulos, mutta ne eivät ole kokeneet sitä. Se on henkistä kidutusta ja jokainen alkoholisti tulee kokemaan sen jossain vaiheessa.

Äänestä

Koska se paniikkikohtaus tulee alkoholisteille? Olen ollut jo yli 7v raitis ja ei oo paniikin oireita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Löhöf kirjoitti:

Hyvä kun uskalsin kävellä vessaan, kun oli niin kauhea paniikki päällä ja meinasi tulla paniikkikohtaus. Harmittaa ettei taju lähde koskaan paniikkikohtauksen aikana noh 1mg xanoria korjasi tilanteen aika nopeasti. Olen pystynyt välttämään aika hyvin xanorin ottamista, mutta otan sitten, kuin on aivan pakko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu