Missä haku sisällöistä? Turja jaarittelu ja ketjut samoista asioista, siis asia-asioista ainakin vähentää käyttöintoani.
Missä haku sisällöistä?
8
282
Vastaukset
Hei,
Haku on tulossa. Ajantasainen työlista löytyy uudistussivulta http://www.suomi24.fi/static/ops/uudistus.html.
Terveisin,
Elina
Suomi24- space
Tarjotusta linkistä tuli tälläinen ilmoitus:
"Pahus. Sivua ei löytynyt.
Etsimäsi sivu on joko poistunut bittien taivaaseen tai sitä ei ole olemassa. Tarkista kirjoittamasi osoite ja yritä uudelleen. Mikäli arvelet että kyseessä on meidän virheemme, hae apua opastussivuiltamme. " - space
space kirjoitti:
Tarjotusta linkistä tuli tälläinen ilmoitus:
"Pahus. Sivua ei löytynyt.
Etsimäsi sivu on joko poistunut bittien taivaaseen tai sitä ei ole olemassa. Tarkista kirjoittamasi osoite ja yritä uudelleen. Mikäli arvelet että kyseessä on meidän virheemme, hae apua opastussivuiltamme. "Sama vika edelleen, ylläpidon kommenttia tähän kaipaisin.
- elina.elina.näytä.sarves
space kirjoitti:
Sama vika edelleen, ylläpidon kommenttia tähän kaipaisin.
Se kun ei Elina opi ikinä että Suomi24 sivuilla ei kirjoitetun linkin perässä saa olla yhtään merkkiä. Kokeilehan korjattua linkkiä:
http://www.suomi24.fi/static/ops/uudistus.html
Tokihan Elina kovasti lupaa ajantasaista listaa, mutta eihän noihin ole koskettu suomi24 julkaisun jälkeen ja missään einole mitää julkaisuajankohtaa mainittu, usko sitten että kaikki luvatut uudistukset lisäominaisuudet ovat jo varmaan ennen kesää käytössä. LOL - Anonyymi
Tuleeko tällä vuosikymmenellä? Viime vuosikymmen meni odoteltaessa.
- toidtaiseksi
Kannattaa etsiä Googlella.
- Anonyymi
Eihän Googlesta ole apua Suomi24:n keskustelujen sisältöä etsimisessä.
- Anonyymi
Boikotoikaa hyvät ihmiset Venäjän lisäksi Kiina, joka ei yhtenä merkittävimmistä talousmahdeista sanoudu selkeästi irti Venäjän toteuttamasta invaasiosta Ukrainaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi655885Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3445707Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182038Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2501202Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061