Tallinnan Saunabaarit ja striptease paikat

rappiman1

Onko tuo englanninkielisillä sivuilla mainittu Lasso Bar vielä toiminnassa? http://www.wikisexguide.com/wiki/Tallinn

Tuon oppaan mukaan on katuprostituutiota myös söle kadulla? Pitääkö paikkanssa.

Toivottavasti kukaan ei pahastu että kysyn tällaisia aikuisviihde juttuja. Mutta ajattelin vain maamiehiltä varmistaa infot.

7

10483

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • esapekka59

      Söle kadulla ei ole enää mitään toimintaa ollut kun siellä on se poliisi asema. Mutta jos akan haluat niin katso voodi.ee. ja kadulta en suositele että otat akan.

      • 212121

        Mä oon samaa mieltä. Söle katu is dead. Ei oo eukkoja siellä näköjä siellä.


    • hölmöreino

      Ihan vaan neuvo näihin baareihin: katso mitä juot, älä anna tyttöjen laittaa tyrmäystippoja juomiisi. Älä mene umpitunnelissa tyttöbaareihin, riski ryöstetyksi tulemiseksi on iso. Älä ainakaan kanna passiasi tai suuria summia rahaa tai kortteja mukanasi. Älä mene ainakaan yksin. Kaverini makasi sairaalassa hakattuna moisen reissun jälkeen eikä edes muista miten on baarista lähtenyt. Eikä ollut edes kovin humalassa.

      • hölmötauno

        Noin justiinsa, kuten kirjoitit. Rotermannilla osoitteessa Roseni 9 on BAAR, jossa myydään ensin 1 kultapaperiin kääritty kuohuviinipullo, hinta n. 200 €. Kun tuo on "juotu" haetaan tiskiltä uusi, joka kuitenkin on se sama, joka äsken ostettiin. Baarimestari hakee sen ensin ostetun pullon pöydästä sillä aikaa, kun kaksi lirvaa pyörii asiakkaan ympärillä. Noin tuota touhua pyöritetään aamuun saakka, jos vain asiakkaan rahat riittävät. Sinne kannattais mennä näytösmielessä, jotta sais tuon porukan kiinni tuosta hommasta.


      • Tallinna

        Roseni 9 ei ole mitään baaria vaan hostelli, jossa ei ole edes baaria ?


      • Roseni9

        Vaata videot www.youtube.com/watch?v=xsta41EcUW0. Koht nimetatakse BAAR (Fresh Bar), Roseni 9.


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      497
      8671
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      128
      5957
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      336
      5025
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      59
      4667
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      74
      4226
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      3993
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      172
      3828
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      91
      1778
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      99
      1312
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      919
    Aihe