Psykiatriset diagnoosit !

Ovat kirurgintarkkaa tiedettä eikä niitä saa kyseenalaistaa!
5109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kolme psykiatria toisistaan tietämättä voi antaa eri dignoosin.

Tottakai niitä täytyy kyseenalaistaa.

Äänestä

Mutta ainoa tapa päästä eläkkeelle vaikka alle 30 vutiaana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskon_psykiatriaan kirjoitti:

Ovat kirurgintarkkaa tiedettä eikä niitä saa kyseenalaistaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu