Sonyn DV-kameroihin (useisiin uudempiin HC-sarjan malleihin) NP-FP90 yhteensopiva tehoakku. Merkki Unomat LI-FP90. Uusi, paketissa. Saksalaista laatutyötä. 7.4V, 1900mAh Li-Ion.
Sopii mm. kameroihin: Sony MiniDV Handycam DCR-HC16E, DCR-HC18E, DCR-HC20E, DCR-HC30E, DCR-HC40E, AC-VQP10, BC-TRP, DCR-HC20, DCR-HC30, DCR-HC40, DCR-HC65, DCR-HC85.
Yhteensopiva näiden akkujen kanssa:
Sony NP-FP50, NP-FP70 ja NP-FP90
Hintaan 69€.
Useisiin pieniin DV- ja digikameroihin sopiva laukku DIFOX 350 Sports. Musta. Sisämitat 127x51x115mm3 ja ulkomitat 145x70x137mm3. Kaulahihna, kantokahva ja vyölenkit. 3 erillistä taskua tarvikkeille. Pääsäilytystilassa tarralla kiinnittyvä "väliseinä". Uusi ja käyttämätön. Sisään mahtuu monenlaiset DV- ja digikamerat.
Hintaan 38€
Molemmat yhteishintaan 100€!
Hintoihin lisätään mahdolliset lähetyskulut. Tavarat tällähetkellä Savossa.
Yhteydenotot sähköpostilla: raha.vajaus(at)dnainternet.net
Sony DV-kameran tehoakku & kameralaukku
Jii
1
330
Vastaukset
- ...
ok. löysin googlen kautta, kiinnostaisi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36412306Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2555377Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2123918Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1952583Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151962Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191824Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167870Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271842No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74752Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59706