lähdenkin tästä kohta kalevan

abc-asemalla ostamaan hesburger hampurilaisia :)
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

heseburgerit on hyviä nam

Äänestä

en minä niin iloisin mielin sinne mene mutta tekee vain mieli :)

Äänestä

vähän ahtaanlainen mut mahtuuhan sinne, mä syön mieluummin siä tavallista ruokaa, sekin on ihan hyvää. nauti :)

Äänestä

laiha eukkoski sinne syömään. Tekee sillekki hyvää saada vähän lihaa luiden ympärille.

Äänestä

Lähdenkin tästä kohta King Döneriin Canogaan. Lomps.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iloisinmielinlähden kirjoitti:

abc-asemalla ostamaan hesburger hampurilaisia :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu