Missä on palvelu uudistuksen myötä hävinneet Luotsit?
Koita Tussu ja kumppanit räksyttää roskapostiaan 24/7,. Onko PS luotsien työ loppuun saatettu ja tarrkoitusperät toteutuneet vai miksim ei palstaa enää siivota?
Koita Tussu ja kumppanit räksyttää roskapostiaan 24/7,. Onko PS luotsien työ loppuun saatettu ja tarrkoitusperät toteutuneet vai miksim ei palstaa enää siivota?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Koska asiattomat Luotsit oli pilata Suomi24 palstan Kotkalaisille tarkoitetun tiedottamisen tukahduttamisen.
Persusta tullut uloste ei kiinnosta normaalia ihmistä.Leikkikää kakkaleikit kotona,niitä ei tarvitse tänne levittää.
Kiitos luotseille,että osa vinksahtaneiden kikkareista on pyyhitty.
Arska leikkii Tussun kanssa Juhannukseen Tavastilan Jäähjallissa
Tussu ja Arska valloillaan koirapuistoassa, viikonvaihde ja kura lentää
On tämä "poliitikon" hiekkalaatikko tiedotaminen huvittavaa luettavaa aikuiselta nimimerkin takaa.
Kuuleeko Keltakallio Kotkat kuuntelee. Korkki auki ja reippaasti perjantai pullon ääreen, kone auki koirapuistoa sotkemaan.
Ei ihme että pokut tuli puolueesta, kokouspalkkioden saalistajalle-
Arto Hirvonen 21.9.2008 14:48
Susanna Pesu on Arto Hirvosen tytär. Hän on Keskusvaalilautakunnan jäsen. Susanna laittoi puolueen edun edelle ja asettui Perussuomalaisten kunnallisvaali ehdokkaaksi. Menetti tältä kerralta kokouspalkkiot aatteen hyväksi Luumäellä.
Lainaus: Suomi24 foorumilta