Ongelmani on liian paksu, mutta lyhyt kulli. Onko mitään keinoa saada pituutta hiukan lisää. Kullini on hölmön näköinen, kun näyttää paksuutensa vuoksi nysältä. Pituutta on kyllä se 16-17cm., mutta kun ympärys on jo päästä 18cm, keskeltä yli 18cm. ja tyvestä vielä enemmän. Mua hävettää se, kun kerrankin yksi tyttö alkoi nauramaan kullini ulkonäöstä. Oli kuulemma aika hassun näköinen. Paksuutensa vuoksi se ei tiukempiin tyttöihin meinaa mahtuakkaan. Ongelman vuoksi tulee myös lerpsahtamisia, kun mielessä pyörii epäonnistuminen ja kun en sitä kehtaisi näyttääkkään. Olisko mitään venytys keinoa tai jotain et sen saisi pidemmäksi?
Kullin pituus....
Ongelma
18455
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Veistelet vähän sieltä täältä pois
Mielummi paksu ja lyhyt ku pitkä ja ohut. Jos joku tyttö nauraa osoittaa hän vain oman vajavuutensa. Häntä pysyy paksu on ihana
Kiitos. Kuulosti mukavalta.
Totta, paksu on tytölle kivempi kuin pitkä. Toki pitkällä ylettyy kauempaa asennosta riippuen, mutta paksu tuo enemmän tuntoa. Kokeilepa penisrengasta. Se tekee seisokista todella jämäkän ja kalusta pidemmän ja entistä paksumman, varsinkin terskasta. Siinä alkaa tytöltä jäämään nauru veks ja ilme vakavoitumaan kun ruvetaan halolla painamaan!
Toi on niin totta paksu terska on vastustamaton,nam
Etkö oo vielä koittanu löylykauhaa ?
Minkälaisesta kullista salikisu tykkää? :)
Mua kiihottaa just eniten jos on paksu terska ja paksuus muutenkin plussaa. Mutta kun on kunnolla seisova kulli ja seisoo just mua varten ni se on parasta.
Kiitos kommenteista! Tätyy vaan uskoa, et paksuus on plussaa....sitä pituutta saisi kuitenkin olla lisää. Se penisrengas kuulosti myös hyvältä. Kävin sellaisen hankkimassa ja kyllä nyt pullistuu vielä lisää ja ehkä pituussuunnassakin hiukan. Kokeilin vaan tyydytellessäni itseäni ja se puristuskin tuntui tosi hyvältä. Terskakin oli kuin tomaatti. En sit tiiä, voinko sitä satunnaisissa suhteissa käyttää. Olisko outoa naisten mielestä???
En tiedä kuinka vanha oot mut jos oot tosi nuori , ni ei ihan eka kerralla kannata käyttää . Nuoret naiset ei ole välttämättä tottuneet apuvälineiden käyttöön. Jos taas vanhempi tai muuten kokeneempi tyttö ni varmasti ei haittaa.
Kiitos kommenteista! Kait se on uskottava, et paksuus on plussaa. Se penisrengaskin kuulosti hyvältä ja kävin sen hankkimassa. Kokeilin sitä tyydytellessä itseeni. Kyllä pullistui ja terskakin oli kun tomaatti. Puristus juuressa tuntui hyvältä ja pullistumisesta ei tuntunu loppua tulevan. tais pullistua pituussuunnassakin. En sit vaan tiiä, voiko sitä satunnaisissa suhteissa käyttää. Mitä naiset on mieltä?? Onks se noloa??
Oletko varmasti mitannut oikein? Mittasi kuulostavat Ron Jeremy -mitoilta. Uskon et sinulla on paksu, mutta kohtuus kaikessa että paksuus 18cm ymp - camoon hei! Pituuskin olisi 3.5cm keskipituutta pidempi.
Kyllä se nyt vaan sellanen on ja sen kanssa on elettävä.
Eihän tuo mikään lyhyt ole, vaan keskimittaista pidempi. Älä vaan yritä yhtään pidemmäksi sitä tai ottaa jo kipeästi kiinni kohdunnapukkaan. Ainakin takaapäin asento menee hankalaksi.
Paksuus on parasta, kunhan ei ole liian pitkä. Ottaisin tuollaisen panokaverikseni vaikka heti.
Kiitos! Ehkä joskus tavataan ja oon mielestäsi muutenkin haluttava :)
Ratkaisut seksitreffien järjestämiseen - http://seksiseura.info - Muita myös nauttia elämästä!
Parempi paksu ku pitkä, naisen pillun syvyydessä on rajansa ja liian pitkän kanssa aiheutat vain kipua ja joudut ärsyttävästi himmailemaan ettet satuta naista. Paksuus ei ole ongelma kuin nuorten tyttöjen kanssa ;)
Mulla yks kokemus pitkästä. En tiedä mittoja , mut kun yritin ratsastaa ei oikein toiminut kun joka työnnöllä sattui. No muuten kyllä ok ehkä mies osaa itse jotenkin hallita kulliaan paremmin Mut paksusta enempi iloa naiselle.