Sepram lääke

Moi. Te jotka käytätte Sepramia, osaatteko sanoa kuinka pitkän ajan jälkeen sivuoireet menevät pikkuhiljaa ohi? Lähinnä seksuaalitoimintoja tässä ajattelen. Sepram 20 mg.
En sitten yhtään tykkää näistä uudistuneista suomi24-palstoista! Vaikea käyttää, sekavia jne.!
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eivät välttämättä mene koskaan ja voivat jäädä pysyviksi, vaikka lopetat käytön. Mitä pidempään käytät sitä suurempi riski tietenkin on.

Äänestä

Buspironi kumoaa seksisivuvaikutukset. Tuskin ne silloin pysyviä ovat.

Äänestä

Onko kellään muulla käytössä sekä Voxra että Sepram samanaikaisesti?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusisepramkäyttäjä kirjoitti:

Moi. Te jotka käytätte Sepramia, osaatteko sanoa kuinka pitkän ajan jälkeen sivuoireet menevät pikkuhiljaa ohi? Lähinnä seksuaalitoimintoja tässä ajattelen. Sepram 20 mg.
En sitten yhtään tykkää näistä uudistuneista suomi24-palstoista! Vaikea käyttää, sekavia jne.!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu