ATTENDO Puolankalaiset!

MUISTAKAA ÄÄNESTÄÄ KEPUN EHDOKKAITA KEVÄÄN VAALEISSA:)
5246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä vikana ? MITÄ

Äänestä

Vae mikä vikana??? voe ..ttu... tämä palsta käö lyhveksi jos lujettelemma kaekki vijat.

Äänestä

Uusi olut kaupoissa, KEPU kolmonen, se kusettaa enemmän kuin muut oluet.

Äänestä
  • No sehän onkin täyttä paskaa, kepu pettää aina.

    Äänestä

Kepu poistaa keskikaljan kaupoista. tilalle tulee kepukura.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepurules kirjoitti:

MUISTAKAA ÄÄNESTÄÄ KEPUN EHDOKKAITA KEVÄÄN VAALEISSA:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu