Laitoin viestin ihastukselleni

Että olen ihastunut sinuun. Hän on ihana varattu nainen ja vaimoni ystävä myös..mutta hän vastasi kauniilla hymiöllä...ihanaa!
4302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Unohda koko juttu, koska olette varattuja!

Äänestä

ratkaisu.

Äänestä

Olipas ajattelematon teko, nyt vaimosi ystävä alkaa karttelemaan sinua ja vaimosi ihmettelee mikä on vialla ja soppa on valmis. Jos toinen ei enää kiinnosta niin kannattaa vain erota eikä alkaa säätämään mitään toisen selän takana.

Äänestä

Taidat olla TODELLA tyhmä mies?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kankiboy kirjoitti:

Että olen ihastunut sinuun. Hän on ihana varattu nainen ja vaimoni ystävä myös..mutta hän vastasi kauniilla hymiöllä...ihanaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu