Terveiset Fuengirolasta ja erilaisista karaokepaikoista. Iskelmäbaarissa erinomaiset laitteet. Laulaja pääsee nauttimaan hyvästä äänentoistosta. Cosmoksessakin ja Eeron baarissa käytiin ja ovat ihan ok-paikkoja. Jupiter on pieni, mutta ulkona on paikkoja. Nyt oli tuuliset ilmat, niin ulkopaikat jäävät kyllä käyttämättä.
Iskelmäbaari Fuengirola
fuge49
21846
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Iskelmäbaarissa lienee erinomaiset aliatteet jos vain joku osaisi niitä käyttää. Erinomaisissa karaokekilpailuissa viikonloppuna ei oikeastaan mikään mennyt "putkeen".Tavattoman onneton tunari ei saanut ainuttakaan kappaletta soimaan ongelmitta.
Mestarillisiin kisoihin oli raahattu oikein tuomaristokin joka hoiteli hommansa mallikkaasti karsinnassa. Finaalissa voiton veivät parhaat mölymatit ja heidän huutosakkinsa onnettaren suosiessa desibelimittarin viisarin korkeimmalle huutanutta.
Onko tällä jotakin tekemistä laulamisen kanssa.
Kaikkea sitä kuulee ja näkee.
Mutta luultavasti aina jotakin oppii.Voittajien puolesta tunnen myötähäpeää voittotittelin vastaanottamisesta kyseenalaisin perusteluin.
Iskelmäbaarissa on ollut aina surkea äänentoisto, lieneekö vika laitteissa, osaamisessa vai tilassa. Lisäksi Iskelmäbaarissa on poikkeuksellisen epäystävällinen henkilökunta espanjalaista baarinaista lukuunottamatta. Tyyli on suunnilleen "Euroopan omistajatasoa" ja asiakas on rasite. Tämä korostuu karaokeisännissä. Cosmoksessa taas uusi omistaja pn pilannut paarinsa. Yupiterissa on selvästi parhaat soundit ja Eerossa nyk Komppis on soundit aivan hukassa, sanovat ne, jotka eivät siellä sen seikan vuoksi enää käy.