Voiko miehen laittaa koiran entiseen koppiin, vai pitääkö hankkia uusi ja jos, niin milllainen olisi hyvä? Onko miehen hoidossa jotain sellaista, joka pitäisi tietää ennen sen hankkimista? Minkä ikäinen olisi sopiva ja valmiiksi sisäsiisti. Voiko se nukkua pakkasöinä eteisen matolla ja käykö entinen Arabian potta sille ruokakupiksi?
Olen Liisa 24 v. Koirani kuoli, hankinko miehen?
Liisaneiti
49245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
EI kannata opettele ensin pitämään koira hengissä!
Niinpä uskon silmä kantaa
yli matkan myrskyisen.
Katsellessa rauhan rantaa
kaipuu täyttää sydämen.
Saavu kohta, määränpää,
silloin tyyntyy myrskysää.
luu
koi
Älä hyvä ihminen Arabian pottaa anna sille. Rikkoo vielä. Niistä voi saada monta kymppiä. Muovikuppi riittää. Sisäsiistejä meistä miehistä ei koskaan tule. Ehdotan toista koiraa.
Niin kuin ketjussa on jo sanottu, Abarian pottaa ei miehen takia kannata uhrata.
Mies voi hyvin käyttää koirasi entistä koppia. Mies karaistuu, jos viettää kopissa yöt ja päivät, kesät ja talvet, mutta jos haluat seuraa miehestäsi, voit toki antaa sen makoilla eteisen matolla. Kovin uutta mattoa ei miehen takia kannata tärvellä.
Ikäkysymys on makuasia. Jos haluaa viriilin miehen, ikähaarukka 25 - 30 saattaisi olla sopiva. Tuollainen mies on kyllä parasta pitää kejuilla ja köysillä kiinnikutkettynä, koska muuten se läheisyydessäsi saattaa villiintyä: keskivartalosta kohoaa kanki. Mutta jos päädyt 70-80 -vuotiaaseen, saat kelpo toverin ja puhekumppanin, josta saattaa olla iloa moniksi vuosiksi. Tuollainen vanhempi lemmikki ei myöskään ole paha karkailemaan, vaan on uskollinen ja tyytyy siihen, mitä sattuu saamaan. Ruokaa se ei paljon tarvitse; se elää tupakalla, joten muista pitää se tupakassa.
Kaiken kaikkiaan mies on helpompi pidettävä kuin koira. Miehestä ei tarvitse maksaa veroakaan.
täytyy kammata joka päivä.
älä ota, lestan kyrsä haisee niin pahalle, terskan alla on hilsettä, jota
joudut puhdistaan, hoitokouksissakin puhuttiin jopa, minkälaisia
ovat olleet seksikokemukset, Takaapäin on kyrsä puhdistettava,
toinen reikä näkyvissä.....
Hellaripir** on edelleen täällä levittämässä pastorilta oppimaansa ruokottomuutta. Häivy Melperi!
Jos päädyt nuoreen mieheen, sahaa ensin runkopatjasändystä jalat ja laita mieslemmikkisi nukkumaan sängyn alle niin ei keskivartalokanki ole Sinulle häiriöksi.
Muista kuitenkin koko ajan miestä pitäessäsi, että miehellä on sielu. Sinulla naisena ei ole.
Onko miehellä sielu? Tämä kysymys on askarruttanut tutkijoita jo pitkään. Onko sielun omistava olento voinut luoda ydinpommin, vesiklosetin, Itä-Pasilan ja kansainvälisen talousjärjestelmän - vain muutama esimerkki mainitaksemme.
Jaa'a vakava kysymys. Näyttäsi siltä, että ainakin joidenkin pappien sielu on ollut kaupan ja p**u on ostanut ne kiihtelyksittäin kuin oravannahat. Vesiklosetti on varsin sielukas laite, sen keksijä on ok. Ydinpommi on s*****nan keksintö, samoin kansainvälinen talousjärjestelmä. Voitanee vetää edellä mainitusta johtopäätös, että ainakin osalla miehistä on sielu vielä tallella.
Hanki sellainen, vieraitten tullen, komeroon piiloitettava.
Ehdotan, että ottaisit minut. Olen melkein sisäsiisti. En rikkoisi Arabian pottaasi. Koirankoppi käy hyvin majapaikakseni. Ruokaa en paljon tarvitse, koska olen laiha ja pienehkö ja kuivakas käppänä. Jos haluaisit joskus ottaa minut sisään, mielelläni kääriityisin kerälle eteismatollesi ja katselisin Sinua kaihoten sieltä. Kun kuolen, voisit kompostoida minut.
moi! jos vain olis lämmin yö sija ,ruokaa ja sillon tällön rakkautta ja täyttä eläimelliset halut,ni voisin tulla sulle koiraksi;)... eli kyllä voi.
Mites tuo rotu? Minkähän rotuinen olis hyvä ja helppohoitoinen? Onko värillä väliä?
Ota sellainen kyrsäkameli, joka kulkee sivulla ja antaa tarvittaessa takaa, myös
per.sereikään. Per..settä ei saa pestä, parempi, kun kuukautiset-jos lie enää sellaisia-
ja persepa.saka ujutetaan samaan reikään. toinen mahollisuus kaksi homoa, josta
päällypainona saat olla ja nähdä herrojen anusvenytyksen konkreettisesti- ollessa aktissa mukana....
Sairas mikä sairas
Kristus-kuningas,
kaikkivaltias,
joudu, voittoon vie jo valtakuntasi!
Vielä tuskan maa
kaipaa, odottaa.
Milloin on se täynnä tuntemistasi?
On viety sanaa autuuden
jo halki vuosisatojen.
Vielä miljoonat
yössä kulkevat.
Milloin valtasuuruutesi kirkastat?
195 cm, 130 kg, valkoinen kova vl-tupakkamies?
TV1:ssä tuli tänään ohjelmanpätkä Väinö Myllyrinteestä, joka oli 251 cm:n pituinen. On se vain kumma, että ihmisen pituudessä tuollainen vaivainen 70 cm näyttelee niin merkittävää roolia, että toinen näyttää hirveön suurelta jättiläiseltä 180 cm:n pituisen rinnalla.
Ei taida aloittajalle löytyö Myllyrinteen tapaista urosta, mutta ainakin Tampereella on yksi 220 cm:n muttainen vapaa rakennustyömies.
En usko, että kelpaa Liisasein.
Onko "Liisa-asein" siis ladattu? Vai onko kirjoitusvirhe "Liisasein"
Onko hoitokokouksissa käyty, siis jos on E-liikkeessä käyty satunnaiststoksilla, pitää asiat niissä kertoa, mennen jopa yksityisasioihin, jopa rakasteluasennot, takapain on kielletty liian riettaana.
Onko LISSU liian tupakkamien-tai nainen. Niistä ei tarvi parannusta-kaikki polttaa, raskaana olevat ensimmäisinä. Urheilumies- niin- onko "tiiliseinää"- siis tarkotan, ensi-hätiin kysä-koon, vähintään "kämmenen mittanen. ja synnit anteeksi.
Sit lentää- ja lennoksi...............
Olisiko hyvä selvittää pää, ellet ole syntymähumalassa. Osuisi nakkimakkarat paremmin näppikselle.
Olet sinä luupää, vino pelkokatse, ikuinen pottapää, Raamatun lukutaidoton, pelkuri
vailla ymmärrystä ja järkiä- järki kun annettu vl maatiaissaarnamiehille- että päättäkööt asiasta, minä vain oon........typerä ruma lurppanaama...........
puhuuko rohveetta itsestään, vai jostakusta toisesta
Hanki miehen sijasta pandakarhu.
Isopanda on neljällä jalalla seistessään 0,6–0,9 metriä korkea ja 1,2–1,8 metriä pitkä. Koiraat ovat yleensä naaraita suurempia ja painavat noin 110 kiloa. Naaraat saavuttavat harvoin 100 kilon rajaa. Isopandan turkki on mustavalkoinen. Sen korvat, silmien ympärystät, kuono, raajat ja hartiat ovat mustat ja muu vartalo valkoinen. Turkki on tiheä, mikä auttaa karhuja pysymään lämpiminä viileissä metsissä. Isopandoilla on suuret poskihampaat ja vahvat leukalihakset, jotka auttavat kovan bambun syömisessä. Panda eroaa muista karhuista siten, että sen kuono on paljon lyhyempi kuin karhun, sen jalkapohjat ovat karvaiset ja se on vain puoliksi kanta-astuja. Pandalla on erikoinen käsi, jossa on peukalo ja viisi sormea. Peukalo on itse asiassa erikoistunut ranneluu.
Parta siltä pitäisi ajaa, mieluusti joka päivä.
luu
luu
Miehen hankkiminen on hyvä ajatus. Maassa on paljon eri-ikäisiä peräkammarin poikia.
Jos hankit ns. sohvaperunan, sitä on käännettävä kyljeltä toiselle kerran päivässä, jottei syntyisi makuuhaavoja. Kaiken kaikkiaan miehen pitäminen on helpompaa kuin koiran.
Ennen kuin tarjoudun lemmikiksesi haluaisin tietää, miten ja miksi koirasi kuoli.
En tykännyt siitä enää ja eläinlääkäri myrkytti koiran. Vähän itkeä tirautin ja se oli siinä.
Jos miehen valinta ei ole onnistunut, voit aina kutsua eläinlääkärin apuun.
Tässä olla 190 senttinen nigerialainen mies, ikä viiskyt ja risat. Mielelläni tulla sinun lemmikki. Ota yhteys kautta naamakirja.
En usko, että sillä on suurtakaan väliä, hankitko miehen vai uuden koiran. Molemmilla niillä on puolensa.
Oletko harkinnut maahanmuuttajamiestä? Porissa nuori tyttö pääsi hengestään erehdyttyään seurustelemaan maahanmuuttajamiehen kanssa.
Ota vinokatseinen mutta hyvä takaapäin.
Siksi vinokatseisuudellakaan ei ole niin väliä, venyttäähän se elimiä jos soikeaksikin.
jos on karvat ja kortsut tallessa, kannattaa ulostaa "millin sivulle"
Haiseehan se, mutta haiskahtaahan välineet ja vehkeet jokatapauksessa.
Kunnon kyrsää panopenkissä etelän gigollolta, vanhalle muorillekkin
# # # Voiko miehen laittaa koiran entiseen koppiin, vai pitääkö hankkia uusi ja jos, niin milllainen olisi hyvä? # # #
Kerran eräällä paikkakunnalla Pohjois-Suomessa törmäsin tilanteeseen, jossa maatalon isäntä ja emäntä olivat riitaantuneet. Se oli muhkea talo, päärakennus kooltaan ainakin 10 x 18 metriä. Isäntä sitten rakenteli itselleen asunnoksi pihanperälle kopin 2 x 3 m.
Miehessä on puolensa. Väitetään, että miehellä on sielu.
Käske joltakin mieheltä
ottamaan terskanalusvalkuaista
haistelet sitä, kun ei muuta tekemistä ole.
ota sitten dildo, run.kkaa, per.sesilimään...
Miä ne nuo ovat?
# # # terskanalusvalkuaista # # #
# # # dildo # # #
# # # run.kkaa, # # #
# # # per.sesilimään...# # #
Liisa! Kerro nyt kuukauden kuluttua, onko miehenhankkimisoperaatiosi edennyt.
Anna koiralle.
Opeta se "paneskelemaan" jota toivot.
parempi, kuin pullamössä mökeltelevät vl miespedofiilit.
Olet itse kokeillut, vai?
Oliko koirasi sylikoira? Ota silloin mies, kyllä mieskin osaa sylissä olla, kun hyvänä pidät, silität ja kehut.
Tarkoitatko että "Josmiehen siemenen saisin"