Joko se pultsariakka

on heränny meikin silmillä ja kissakakka suussa?
5151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Brenkku on hyvää... kaikki lakanat piti vaihtaa ku olin raahannu jonku karvajannun taas kotii ja menkat alko.

Äänestä

ai susanna ?

Äänestä
  • Oisko joku j?

    Äänestä

  • Ai kuka Susanna ?

    Äänestä

Voi, onko sulla mua NOIN KOVA IKÄVÄ? Ihan minua varten täällä olet tuntutolkulla ja ihan minua varten kirjoitat noin paljon? Mahdan olla TODELLA HALUTTU.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


brenkkumaistuu kirjoitti:

on heränny meikin silmillä ja kissakakka suussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu