Oonko liian lihava oon 12 pituus 155 ja painan 39..itteni mielestä oon ihan tosi läski...
läski tyttö
4
122
Vastaukset
- mnbvn
No et todellakaan ole mikään "läski". Sun ikäiset ovat aina hiukan "pyöreitä" ja sen takia varmaan nyt pidät ittees lihavana.
Olet vielä kasvuiässä. Odota vielä ainakin 5 vuotta ennen kuin oikeasti alat miettimään oletko ylipainoinen vai et. Äläkä ihannoi langanlaihoja julkkiksia, tietäsitpä millaisia ongelmia alipainoisilla on. - 18plus6
Olet laiha. Ihannepainosi olisi n. 45kg. Tuossa iässä on kasvoissa vielä pyöreyttä joka iän myötä lähtee pois.
- alipaino
En ole varma, voiko " lapsen" painoa tutkia BMI testillä, mutta noilla mitoilla sinulla on noin 5.4 kiloa liian vähän painoa.
- Kaneliii
Et todellakaan ole lihava. Itse oon 19 vuotias ja sua 10cm pidempi ja painan 55kg. Älä ees mieti olevas lihava :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362999Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200