kävin ottamassa vikakoodin volvo v70 2003 ja antoi tälläisen,4405 pakok.takaisinkierrätyksen säätöpiiri säätöpoikkeama negatiivinen, mihin tämä vaikuttaa vai vaikuttaako mihinkään, ja missä se vika oikeesti on :)
vikakoodia
11
280
Vastaukset
- VolvoKorjaa
Et sitten kysynyt samalla kun koodi luettiin, vai kävitkö pärnäsellä ja tuli ikään kuin turha käynti?
- markkukoko
empä hokannu kysässä joo ei ollut turhakäynti ku oli muuki häikkä joka löytyi :)
- volvohuolto
Tuo autosi meille, niin laitetaan se kuntoon
- markkukoko
ei tartte tuoda mihinkää valohoitoon :) ja maksaaa tyhjästä kallista hintaa :)
- ollakkoTyhmä
Merkkiliike laittaa autosi varmimmin kuntoon ja tulee usein halvemmaksi kuin vikoja arpovien Pärnäsien yritykset.
- markkukoko
jos joku joka rahastaa niin se on justiinsa merkkiliike ainakin täällä pohjoisessa pitää olla melkoinne vika että seisin täällä tuonne wetterille korjattavaksi on siksi kovat hinnat niillä
- viherlandiat
Venttilis vain paskoo täynnä, putsaus ja volga kukkuu taas, paska ilmaa kierrätetään poltettavaksi, saaste direktiivit on koventuneet myös ruottalaisissa kipoissa!
- markkukoko
ja mssähä venttiilissä on :)
- seuraasitä
No siinä pakokaasun kierrätys putkessa on sähköllä toimiva antura!
- markkukoko
missä kohtaa tää antura sijaisee en ole mkiään mekaanikko :) mutta osaan kyllä korjata jos paika n tiedän :)
- kolpöåä
Ei antura, vaan egr-venttiili.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368