Huomenta vaan

451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huomenta vaan, niin tulee ja se jos mikä on iloinen asia. Kevät tuo niin paljon muuta ajateltavaa ja se on kyllä vaihteeksi hyvä asia, ei jaksaisi aina miettiä mahottomia.

Äänestä
  • tietty molempiin ;).

    Äänestä

Huoment :10 sulle rakas. Postiaamu poikkeuksellisesti, ihan ekana ei jonoon viitti mennä. Mulla on taas yksi ajatus jonka laitan jossain välissä sp. Olisitkohan aina nähny mut sellaisena kuin olen? Syksyn tapahtumien takia. Mä en koskaan laittanutkaan mitään itsestäni piiloon sun kanssa. Halaus vielä päivään, suukkoja <3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kevättulee kirjoitti:

http://youtu.be/UX8mQKbx4cI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu