onko toista samanlaista ??

poika13

olen tällainen poika: noin 160cm pitkä, normaalipainoinen hieman ehkä laihempi kuin muut mutta en alipainoinen, musikaalinen, rehellinen, kohtelias, komea (näin on sanottu, en ole itserakas en koskaan sanoisi itseäni komeaksi mutta muut ovat sanoneet) tyylitajuinen, en itserakas (toi oli pakko laittaa ettei kukaa luule mitää XDD) hyvä koulussa, huumorintajuinen, sopivassa tilanteessa osaan olla romanttinen, on kavereita eli en ole mikää syrjitty nuori XD, tykkään soitella kitaraa ja valokuvaaminenkin on ihan kivaa, oon 13-vuotias. Eli siis tää koko juttuhan perustuu siihen että kelpaisinko kenellekään, en kerjää mitään sääliä täällä vaan haluisin vaan tietää REHELLISEN vastauksen. Oon kuullu sit jo melke kaiken joten ei haittaa vaikka joku vastaa vähä mitä sattuu mut toivon hyvii vastauksii. :) Ei oo sit kikkii turha kysyy. Toivoisin et tytöt vastais koska tä on pääosin niille tarkotettu....Onko Suomessa sellasii tyttöjä joilla on samanlainen luonne ku mulla? :)

3

51

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • wowcool

      Mulla täsmäs tosi moni asia, oon 14.

      • poika13

        voisko sulle tulla juttelee jotenkin?? :) mul ei oo fb'tä :\


    • tääonniinhuikeeta

      Haa! Aika moni asia täsmäs. Itekkin oon siis 13 ja likka. Omasta tyylitajusta en oikein kauheesti ymmärrä mut kaikkee sekasin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      148
      3516
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      43
      1997
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      126
      1074
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1000
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe